Tisk se vyplatí pokud potřebujete vytisknout menší množství výtisků. Je taky mnohem rychlejší než ofsetový tisk.
U ofsetového tisku se používají přímé barvy, díky čemuž mají barevné plochy vyšší kvalitu provedení. Značný kvalitativní rozdíl je zejména ve srovnání s digitálním tiskem. Ofsetový tisk ve velkých nákladech zaručí výhodnou cenu a vysokou kvalitu.
Nabízíme samonamáčecí razítka Shiny - tradiční značka od roku 1957. Díky vysoké kvalitě produktů se značka SHINY stala populární v mnoha zemích. Postupně docházelo k rozšiřování sortimentu o samonamáčecí razítka a nové produkty dle požadavků zákazníků a vývoje trhu.
Tento druh tisku umožňuje přenést dvourozměrný obraz na trojrozměrný objekt. Používají se speciální barvy pro různé druhy podkladu na který má být vytištěn motiv. Tampónový tisk je vhodný na menší předměty. Potisky je možno rozdělit na jednobarevné a vícebarevné.
Vyrábíme elegantní svatební oznámení, pozvánky ke svatebnímu stolu i na odpolední párty, jmenovky na svatební tabuli a menu. Ruční výroba raznic, tradiční postup tisku, jako je termoražba, plastický tisk a pečlivě vybrané materiály spolu tvoří spojení, které při výrobě svatebních oznámení ocení i ten nejnáročnější zákazník. Svatební oznámení je první vlaštovka, kterou Vaši hosté uvidí a nám je jasné, že chcete, aby ze svatebního oznámení měli příjemný pocit a aby v něm viděli i tu slavnostní chvíli, která je čeká. Svatební oznámení není jedinou tiskovinou, kterou Vám nabízíme.
V našem grafickém studiu jsme Vám schopni vytvořit kompletní realizaci od myšlenky až po konečné zpracování. Rádi převedeme Vaše představy do reálné podoby. Pro každou zakázku vypracujeme několik návrhů, logo typů či jeho aktualizace ať už čistě typografických nebo s použitím grafického symbolu.
Webové stránky vyrábíme v responzivním designu, nebo s mobilní verzí a jsou založené na systému JOOMLA. Tvorba webových stránek u nás probíhá formou průzkumu poptávky ve vašem oboru a následně návrhem optimální struktury, grafiky a programováním www stránek. Všechny námi dodané internetové prezentace si můžete sami editovat v redakčním systému. Snažíme se vždy najít ideální řešení s důrazem na poměr cena/přínos, proto nás prosím kontaktujte, ať už je váš rozpočet jakýkoliv. Ceny webových stránek začínají od 4 950,- V této variantě zajišťujeme výrobu webových stránek na základě dodaných podkladů nebo úpravou šablony. V tomto případě se jedná hlavně o programování stránek a služba je vhodná pro klienty, kteří přesně vědí co chtějí
Tyto reklamní plachty se používají na všechny typy kampaní, především na fasádách domů, plotech, zábradlích a na různých typech venkovních reklamních konstrukcí.
Jsme rodinná firma

22let na trhu

Tiskárna Jiří Mänzel vstoupila na český trh v roce 1995 a rychle se zařadila mezi přední výrobce produkující kvalitní 
Full service v oboru tisku a reklamy pro neziskové, příspěvkové či státní organizace, menší podnikatele a i velké firmy.

Poskytujeme množstevní slevy a bereme ohled na opakované zakázky, kde jsou pak výrazné slevy na každou další zakázku. Snažíme se splnit každé přání našeho zákazníka. Kvalitně odvedená práce a za rozumnou cenu, se stává naší jasnou a bezkonkurenční nabídkou pro každou firmu.

Staňte se i Vy naším spokojeným klientem.

NABÍZÍME TISKOVÉ, GRAFICKÉ, REKLAMNÍ A WWW SLUŽBY

 •  Tvorba logotypu
 •  Grafické práce a design
 •  Firemní a úřední razítka
 •  Vizitky a kalendáře
 •  Etikety a samolepy
 •  Letáky, plakáty a firemní desky
 •  Noviny, brožury a katalogy
 •  Tiskopisy propisovcí/nepropisací
 •  Svatební oznámení a novoroční PF
 •  Billboardy a reklamní plachty
 •  Informační systém a reklamní cedule
 •  Potisk textilu a pracovního oblečení
 •  Potisk reklamních předmětů
 •  Potisk igelitových a papírových tašek
 •  Tvorba www stránek a redakčních systémů

Technologie tisku a jejich využití

- Tisk letáků - Tisk plakátů - Katalogy - Desky - Vizitky - Obaly - Samolepky - Tisk pozvánek a PF - Bloky - Tisk vstupenek (s ochrannými prvky) - Tisk bakalářských / diplomových prací - Tisk bookletů - Tisk svatebních oznámení - Tisk jídelních lístků - Potisk krabic - Výroba a potisk papírových tašek - Tisk brožur
- Tisk letáků - Tisk plakátů - Katalogy - Kalendáře - Tisk nástěnných kalendářů - Měsíční kalendáře jako podložky na stůl - Vizitky - Obaly - Krabice a pos - Samolepky - Tisk vstupenek (s ochrannými prvky) - Tisk bookletů - Výroba a potisk papírových tašek
- Tužky - Propisky - Klíčenky - Sešívačky - Baterky - Diáře - Štítky - Otvíráky - Klávesnice - Zapalovače - Spínače - Různá tlačítka - jiné propagační předměty
- Igelitové tašky - Papírové tašky - Pracovní oděvy - Trika - Čepice

NÁŠ PRACOVNÍ TÝM